PROTEINOVÉ PRÁŠKOVÉ ČOKOLÁDOVÉ BANÁNOVÉ MUFFINY

BOHATÉ ČOKOLÁDOVÉ BANÁNOVÉ MUFFINY S PROTEINOVÝM PRÁŠKEM

Začněte své brzké ráno spolu s nabídkou nabitou bílkovinami, která je tak chutná, jako vám prospívá. My Healthy protein Powder Delicious čokoládové Banánové muffiny jsou tedy vlastně chutné, ani nepoznáte, že jsou ve skutečnosti přeplněné zdravými ingrediencemi, které vás jistě zasytí až do polední přestávky.

Spolu s možností přípravy za pouhých dvacet minut můžete snadno vytvořit tyto pečené výrobky, velmi primární věc v časných ranních hodinách, stejně jako si pochutnat na útulném muffinu (nebo více) před funkcí. Nebo si dokonce vypracujte sadu přes víkendovou přestávku a zkonzumujte je všechny během celého týdne – rozhodně nejen k rannímu jídlu, ale jako pochoutku po obědě nebo dokonce po večeři.

 

PROTEINOVÉ PRÁŠKOVÉ ČOKOLÁDOVÉ BANÁNOVÉ MUFFINY

CO BUDETE POTŘEBOVAT

Vytváření těchto muffinů vyžaduje některé konkrétní komponenty, protože se předpokládá, že budou mnohem více zdravé ve srovnání s vaším typickým muffinem. Ujistěte se, že dodržujete pokyny, abyste získali jednu z absolutně nejlepších chutí a plynu.

Máslo – rozhodněte se pro pravé máslo pro tu nejlepší chuť i strukturu! Falešné věci nebudou fungovat. Pokud hledáte větší výběr tuku, použijte rozmražené ghí nebo dokonce mezinárodní máslo.
Neslazená jablečná omáčka – Zahrnuje čistě organickou sladkou chuť a vytváří muffiny velmi jemné a vlhké.
Banány – pro ty nejlepší výsledky musí být skutečně přezrálé. Ve skutečnosti budou jemnější a sladší.
Vejce nebo dokonce vaječné bílky – 5 velkých vajec nebo dokonce jednoduše použijte bílky na méně kalorický muffin.
Mandlové mléko – já jako oříšek mandlového mléka volím neslazené pro snížený obsah tuků. Obyčejné kravské mléko bude jistě fungovat také!
Vanilková esence – Vytáhněte chuť složek spolu se špičkou vanilky.

 

Komponenty

¼ hrnku másla (slané – rozmražené i vychladlé)
⅓ hrnek neslazeného jablečného pyré
3 nástrojové banány (přezrálé, rozmačkané)
2 hrnky bílků (nebo dokonce 5 celých velkých vajec)
2 lžíce mandlového mléka (nebo i běžného mléka)
1 lžíce vanilkové esence
1 ½ lžičky hydrogenuhličitanu sodného
2 ½ lžičky prášku na vaření
1 hrnek přírodního cukru
½ lžičky sodíku
½ hrnku izočistého zdravého proteinového prášku (holandská čokoláda)
1 lžíce kakaového prášku
1 ¾ hrnku univerzální mouky
¾ hrnek hořké lahodné čokoládové bramborové lupínky

 

JAK UDĚLAT TYTO BANÁNOVÉ MUFFINY

Pokud jde o vaření, toto jídlo je skutečně fantastické pro nováčky, kromě těch, kteří se v kuchyni cítí jako doma. Dodržujte níže uvedené informace a použitím této jednoduché techniky jedné mísy nezklamete! Vlastně jsem nikdy nevytvořil sadu, která by nebyla vynikající.

 

Předehřejte si sporák na 350ºF (175ºC) a sbírejte formu na muffiny spolu s obložením na muffiny nebo dokonce jemně navrstvěte spolu s nepřilnavým sprejem na vaření.
Do velké mixovací nádoby vložte přezrálé banány a rozmačkejte je vidličkou do měkka.
Vychladlé, rozmražené máslo vložíme přímo do rozmačkané směsi a banánů.
Zahrňte mandlové (nebo dokonce běžné) mléko, vejce, neslazený jablečný pyré, stejně jako vanilku účinně integrujte a esenci.
Následně zahrňte cukr, prášek na vaření, hydrogenuhličitan sodný, zdravý proteinový prášek, kakaový prášek a prášek. Poté promíchejte a přidejte mouku. Použijte 1 hrnek mouky úplně na začátku a přidejte mnohem víc, dokud nezískáte v těstě na muffiny rovnou stejnoměrnost (určitě ne tak dobře vlhké/sypané, rozhodně ne tak úplně suché/drolivé).
Přidejte bramborové lupínky z hořké čokolády nebo dokonce na kousky nakrájenou hořkou čokoládu a pečlivě je všechny složte přímo do těsta na muffiny.
Použijte velkou lžíci nebo dokonce sušenku / gelato uvnitř příběhu, abyste naplnili každou formu na muffiny z ⅔ kompletní.
Muffiny vařte při 175ºC po dobu 18 až 20 minut nebo dokonce až do té doby, než se nasazené párátko objeví čisté. Odstraňte všechny, které přicházejí ze sporáku, a také je všechny povolte ve formě na muffiny na 5 minut k úžasnému, než je všechny přesunete na polici ochlazující kabel směrem k úplné úžasné.