TELECÍ SALOPINI & PICCATA OMÁČKA

TELECÍ SALOPINI & PICCATA OMÁČKA

Mezi mými oblíbenými závěrečnými večeřími jsou telecí mušle ve skutečnosti neustále oblíbené! Fráze ‘scallopini’ popisuje velmi jemně nakrájené řízky z masa (v této konkrétní situaci telecí), které se ve skutečnosti opékají do měkka.

Vzhledem k tomu, že maso je ve skutečnosti štíhlé, trvá jen 2-3 minuty na každém okraji, než se všechny připraví na křehkou dokonalost. Já provádím svůj spolu s jednoduchou omáčkou piccata a těstovinami z andělských vlasů, které nemají prakticky žádný čas!

TELECÍ SALOPINI & PICCATA OMÁČKA

🥘 Potřebné materiály

Zapište si tento záznam v obchodě s potravinami, abyste je mohli uložit. I když používám těstoviny z andělských vlasů hned níže, jakýkoli typ těstovin bude skutečně chutný!

TELECÍ SALOPINI

¼ hrnku Olej na přípravu jídla – Řepkový olej, avokádový olej nebo dokonce arašídový olej jsou vlastně skvělé možnosti, ale můžete snadno použít jakýkoli váš oblíbený olej na smažení.
4 lžíce másla – Rozdělte na 2 díly po 2 lžících.
16 uncí telecí kotlety – každý přibližně 4 unce a zhruba ¼ palce tlustý.
½ hrnku univerzální mouky – to je vlastně přesně to, co vytvoří vaše telecí křupavé!
½ lžičky každý, sodík & pepř – A také mnohem více, směrem k preferenci, pro ochucení řízků před bagrováním a také pro omáčku piccata podle potřeby.
Koření – ¼ lžičky česnekového prášku, ¼ lžičky sušeného oregana, ¼ lžičky cibulového prášku a také ¼ lžičky papriky.

PICCATA OMÁČKA A TĚSTOVINY

1 polévková lžíce olivového oleje – další panenský.
½ hrnku Zcela vyschnout Bílá barva Červenobílá sklenka červeného nebo bílého vína – Sauvignon blanc, Pinot grigio nebo dokonce Pinot blanc mají skutečně citrusové detaily, které s touto omáčkou efektivně zapadnou.
2 polévkové lžíce Poultry Brew (volitelně) – Pouze pro chuť (*viz podrobnosti).
1 polévkové lžíce Lemon Extract – Citronový extrakt stejně jako bíle zbarvená červená bílá sklenka červeného nebo bílého vína jsou vlastně přesně tím, co dodává omáčce piccata její vlastní charakteristickou chuť.
2 polévkové lžíce Kapary – Kapary jsou ve skutečnosti solené, stejně jako poměrně ostré, a proto zahrňte sodík, když je omáčka skutečně hotová, pokud chcete.
8 uncí Andělské vlasové těstoviny – Připravené směrem ke struktuře al dente v každém směru svazku.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Aby to bylo jednodušší, poškodil jsem toto jídlo rovnou na 2 části – vytvořil jsem telecí mušle a vytvořil jsem omáčku piccata. Obvykle připravuji těstoviny, když vytvářím omáčku piccata, takže nudle se během odpočinku neshlukují.

TELECÍ SALOPINI

1.Příprava

Zahřejte ¼ hrnku vašeho oblíbeného oleje na přípravu jídla a také úplně první 2 lžíce másla na velké pánvi nebo dokonce pánvi na teplém nástroji.

2. Období

Dopřejte si telecí maso spolu s ½ lžičky sodíku a pepře. Poté si dejte povrchní jídlo nebo dokonce jídlo, do kterého se budete moci vejít svých 16 uncí telecího masa. Do jídla přidejte ½ hrnku univerzální mouky, ¼ lžičky česnekového prášku, ¼ lžičky sušeného oregana, ¼ lžičky cibulového prášku a také ¼ lžičky papriky.

3. Bagrovat

Každý telecí řízek zvlášť vydlabejte ve zkušené moučné směsi a poté jej důkladně vložte do teplé pánve spolu s máslem a olejem. Nesdružujte pánev do skupin, v případě potřeby pracujte v dávkách.

4.Připravte se

Každý telecí řízek nechte připravit 2–3 minuty po každém okraji. Prostě dostačující pro všechny k založení zlaté, křupavé venku. Až budete hotovi, odstraňte proudění z pánve a přesuňte se ke kabelové polici přes utěrky směrem k odtokové trubce a začněte vytvářet omáčku.

PICCATA OMÁČKA

1.Vyčistěte pánev a přidejte olej

Vyčistěte jakýkoli druh nahnědlých malých drobků a drobků pocházejících z pánve spolu s utěrkou, nějaké usazeniny oleje jsou ve skutečnosti v pořádku. Poté přidejte 1 polévkovou lžíci olivového oleje a přeneste ji dozadu směrem k středně vysokému až vysokému ohřevu. Zahřívaný olej promíchejte, poté vmíchejte do ½ hrnku zcela vysušte bíle zbarvené červeně bílé sklenici červeného nebo bílého vína. Oškrábejte jakýkoli druh zbylých nahnědlých drobků přicházejících z pánve, přeneste omáčku do páry a nechte ji 3–4 minuty připravit.

2. Rozmrazte a také promíchejte

Teplé přeměňte na nástroj a přidejte zbývající 2 lžíce másla. Nechte rozmrazit, poté vyjměte pánev z teplé a vmíchejte 2 polévkové lžíce citronového extraktu a 2 polévkové lžíce kapar.

3.Proveďte

Pokud dáváte přednost, můžete hodit připravených 8 uncí těstovin z andělských vlasů spolu s omáčkou piccata. Nebo si k těstovinám připravte své telecí mušle a přidejte na ně omáčku. Proveďte okamžitě.

Pokud opravdu toužíte po jídle, které je hodné restaurace, dejte si telecí mušle spolu s křupavým česnekovým chlebem!